15 November 2010

Uus purk


Mulle meeldib asju sorteerida, lahterdada, jaotada, grupeerida, järjestada, süstematiseerida. Manna purgis käib manna, pikemad raamatud on riiulis ühes servas ja lühemad teises ning põllede jaoks on kapis eraldi sektsioon.
Aga on üks koht, kus ma lõpetan sorteerimise ja alustan enda mõistes täiesti ebatüüpilise lahendusega. Ma kogun ühte purki kokku kommid, küpsised ja apelsinid.
Isetegija-foorumis pesitsev armas käsitöökajam Polkovniku Butiik on veidi kitsaks jäänud ning Rohelise Luksuse Häärberi füüsiliselt eksisteeriv väljund on praeguseks oma uksed sulgenud. Las see häärber puhkab veidi kalevi all ja kogub uut hingamist, praegu lastagu Polkovnikul tiibu sirutada. Polkovnik on liialt edev kuju, et kitsaks jäänud ruumides püsida ja nii kolibki Polkovniku Butiik blogspot-keskkonda ning koondab endas lisaks käsitööle ka kõiki teisi Polkovniku värvikaid ja vähemvärvikaid mõtteid ja tegusid.
Olen hoidistanud siia varasemate aastakäikude parema saagi nii Polkovniku Butiigist kui Rohelise Luksuse Häärberist. Kõik kenasti konserveeritud ja ehk saavad ka sildid külge.

Polkovniku Butiigi riiulid ja vitriinid on külalistele avatud!
Olgu teil siin palju maiustamist....
(foto tegi: Roosamamma)

No comments:

Post a Comment

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...