23 January 2014

Õunapuuõieroosa sallPikalt küpsetatud ilusall. Muster "Sweet Dreams" sai Boo Knits'ilt ostetud juba ei-tea-millal. Silmad vardale loodud aasta tagasi. Sall lõpetatud augustis ja nüüd, jaanuaris, on sall oma õiges vormis. Lõngaks Rowani õunapuuõieroosa Kidsilk Haze, vardad 2,5 ning kaunistuseks seemnehelmed ja ohtralt õhksilmuseid. Helmed oleks võinud veidi suuremad valida, et neid ei peaks salli seest taga otsima aga niimoodi õhkõrnana udusesse salli puistatuna on need ka ilusad.

Ma pole just liiga usin kuduja. Seda enam ajab ennastki kimbatusse, et miks niigi vähest kuduressurssi kulutada teadmata sihtotstarbega esemele. Algul pidi saama sellest sallist kingitus ühele sõbrale, siis teisele, vahepeal mõtlesin, et isegi olen sellist udupeent salli väärt... Puhas kudurõõm. Nüüd ei teagi, mis sellest edasi saab. Ootab oma õiget hetke.
Aga ilus on see muster küll... nagu ka tema sõsarad Boo Knitsi In Love Collectionis.


8 comments:

 1. Imeline sall!!
  Ja oledki just ISE seda väärt.....

  ReplyDelete
 2. Täiuslikkuse õhulossid.. ups, õhuloorid. I m e l i n e

  ReplyDelete
 3. Aehh kui ilus!!!

  ReplyDelete
 4. mina tean küll kedagi, kes oleks seda uduõunaõierätikut väärt.
  see inimene ei oska kohe KINDLASTI endale sellist rätikut kududa ja kohe KINDLASTI ei kannata see inimene tagasihoidlikuse ega tädretähnide all:))

  ma olen sellesse salli armunud:)

  ReplyDelete
 5. Seda salli on väärt kindlasti Tartu Lastekliiniku töötajad!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hea Anonymous, Sinu sihikindlus on muljetavaldav. Pean tõdema, et sel korral püüd sarkastiline olla läks Sul vett vedama, sest just Sinu pakutud mõte on lausa geniaalne ja aitab lahendada ühe meelel mõlkunud küsimuse. Hea, et ikka olemas oled ja nii visalt arvamust avaldad isegi siis, kui keegi teine seda teha ei viitsi.

   p.s. ära siis ainult unusta, et internetis on raske päriselt anonüümseks jääda...

   Delete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...